Carrick věří v úspěch

V zítřejším finále Carling Cupu chce dát Sir Alex přednost mladíkům. Podle Michaela Carricka bude základní sestava, která vyběhne do finále stejně silná jako v zápasech Premier League.

 

Sir Alex rotuje od začátku sezóny se sestavou a je velmi rád, že má tak široký a kvalitní kádr. Ve všech kolech Carling Cupu se snažil dávat přednost hráčům ze střídačky a to samé hodlá udělat i v zítřejším finále. Michael Carrick s tímto krokem manažera souhlasí, protože si myslí, že United disponují solidními náhradníky.

"Manažer nemá vůbec lehký výběr, protože jsme velmi silné mužstvo. Celou sezónu se nám daří a my nejsme tak unaveni, protože manažer celou sezónu točí se sestavou. A to všem prospívá. Ať už Sir Ferguson v neděli vybere jakoukoli sestavu, věřím, že bude velmi dobrá," řekl Michael Carrick.

Sir Alex nezařadil do nominace na utkání Edwina Van der Sara nebo Dimitara Berbatova. Dá se tedy očekávat, že do utkání opravdu nastoupí hráči ze střídačky, kterými jsou například Darron Gibson, Danny Welbeck anebo Carlos Tévez. V základní sestavě by se velmi rád také objevil Wayne Rooney, který se pomalu vrací po zranění steheního svalu.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.