Figo radí Ronaldovi

Bývalý záložník Realu Madrid a kapitán Portugalské reprezentace radí Ronaldovi, aby přestoupil na Santiago Bernabeu….

Záložník Manchesteru United si v létě málem „vyplakal“ přestup do Realu Madrid jenže Sir Alex Ferguson ho nakonec přesvědčil, aby zůstal v týmu i nadále. Ronaldo v minulé sezoně vstřelil za United krásných 42 branek a byl nejdůležitějším hráčem. Tuto sezonu se mu až tak nedaří a tak se opět spekuluje jestli by neměl přestoupit.

Manchester United v létě tedy nepřijmul ani jednu nabídku na Ronalda a odmítl nabídky Realu Madrid přesahující i 50 milionu eur. Tyto částky by vyřešili všechny klubové dluhy, ale United odmítli a Ronalda si ponechali. Ale na jak dlouho?

Do věci se vložil bývalý hráč Los Galacticos Luis Figo, který na Santiago Bernabeu přestoupil v roce 2000 z Barcelony a odešel v roce 2005 do Interu Milán. Právě Figo se domnívá, že by tento 24-letý záložník měl změnit klub.

"Real Madrid je největší a nejlepší tým na celém světě," řekl Figo pro deník Marca. "Myslím, že Ronaldo už je připravený opustit United."

"Vyhrál všechny trofeje, které v Anglii mohl. Vyhrál je s nejlepším klubem na ostrovech. V Realu Madrid by měl nové výzvy, nové cíle a mohl by se stát nejlepším hráčem všech dob. Portugalsko a Španělsko je hodně podobné a proto si myslím, že by mu Španělský fotbal seděl."

"Toto všechno jsem řekl i jemu. Nevím co si teď myslí, nevím jestli chce přestoupit nebo zůstat," zakončil Figo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.