Welbeck se finále nelekne

Wayne Rooney cítí, že Danny Welbeck má povahu na to, aby zvládnul tak velkou událost, jakou bezesporu finále Carling Cupu v neděli bude.

Start Dimitara Berbatova je nepravděpodobný, když nehrál ani jeden zápas Carling Cupu v této sezóně. Rooney, Welbeck a Tevez soupeří o to, kdo z nich dostane příležitost hrát finále.

Zatímco Rooney doufá, že obsadí jedno místo v útoku, řekl, že Danny Welbeck by neměl nikoho zklamat a měl by dostat šanci.

"Jsem si jistý, že má na to, aby hrál," řekl Rooney pro ManUtd.com. "Je velmi šikovný a když hraje, vždy odvede skvělou práci. Myslím si, že většina lidí je velmi překvapená, že se ničeho nebojí, níčeho se nezalekne, i přesto, že je tak mladý. Je velmi klidný a hraje přesně styl fotbalu, který všichni známe. Je to skvělé pro tým a jestliže bude zítra hrát, jsem si jistý, že nebude mít žadný problém hrát ve Wembley a nikoho nezklame. Myslím si, že v jeho letech se člověk o to tak moc nestará. Chcete jenom dostat šanci a hrát fotbal.

Sir Alex slíbil, že budou hrát hráči, kteří si finále sami vybojovali a Rooney stále doufá, že dostane příležitost od začátku.

"Všichni jenom čekáme a uvidíme co nám trenér o neděli řekne," připustil Rooney. "Je to pouze na něm, koho nechá hrát."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.