Ronaldo: Cítím se v Manchesteru skvěle

 Cristiano Ronaldo již nechce myslet na to, že měl v létě odejít do Realu Madrid. V tuto chvíli tvrdí, že se v Manchesteru cítí skvěle a odejít v žádném případě nehodlá.

 

Ronaldo už dříve objasnil, že nikam odcházet nehodlá, přesto bulvární deníky stále ukazovaly zprávy o zaručeném přestupu do Realu Madrid. Ronaldo tedy musel opět potvrdit, že jeho srdce je v Manchesteru United.

" Jsem velmi šťastný v Manchesteru. Bojujeme o nejvyšší cíle a velmi si toho užívám. Žádný jiný klub nemá takové šance, jako my," řekl Ronaldo.

" Budoucnost? Tu ví pouze bůh. Chci být tam, kde se mám skvěle, což je v Manchesteru. Klub hraje dobře, cítím se tady výborně a chci zde dlouho zůstat," dodal Ronaldo.

Nejlepší hráč světa 2008 věří, že Manchester United může zopakovat loňské úspěchy. Stejně tak věří, že i on se může vyrovnat svým výkonům z minulé sezóny.

" Individuální ceny mě vždy potěší. Mohl jsem vyhrát několik trofejí, ale my jsme vyhráli jako tým. Vítězství v Lize Mistrů bylo skvělé, stejně tak triumf v Premier League," přiznal Ronaldo.

" Boss mě navádí k tomu, abych pracoval víc a víc. To on mi dal šanci. Naučil mě mnoho věcí. jsem mu za to moc vděčný a vážím si všeho, co pro mě udělal," zakončil Ronaldo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.