Redknapp se těší na neděli

Trenér Tottenhamu Harry Redknapp řekl, že jeho tým se mistra Anglie nebojí. Redknapp ale ví, že Tottenham nebude tím, kdo bude v neděli ve Wembley diktovat tempo hry.

 

Kohouti budou chtít získat Carling Cup, protože to jediná soutěž, ve které má Tottenham šanci uspět. V Premier League jsou na 14. místě, z FA Cupu vypadli právě s United a Evropských pohárů se ani nezůčastnili. Ale Sir Alex také naznačil, že bude chtít Carling Cup vyhrát i když bojuje na čtyřech frontách.

"Budeme se muset plně soustředit, abychom nedělali zbytečné chyby, které umí Manchester potrestat. Manchester United má fantastický tým a z každé strany hřiště od nich bude hrozit nebezpečí. Budeme si muset hlavně ohlídat Paula Scholese a Michaela Carricka. Jejich síla ve středu pole je fantastická, oni tvoří hru Manchesteru United. Mám k United respekt, ale nebojím se jich," řekl Redknapp pro Hotspur Magazine.

 "Nemůžeme si říct: ‚Ok, budeme hrát 4-4-2 a bojovat celý zápas‘. Je to nejlepší tým na světě. Nesmíme s nimi ztratit kontakt ani na chvilku, umí to potrestat," prozrazuje své plány Redknapp.

"Bude to veliký krok dopředu. United je veliký klub s tradicí, právě s United jsem se chtěl ve Wembley utkat. Lidé můžou říkat, že pro nás by bylo utkat se s Derby County, ale já říkám, že Manchester United je ten pravý tým pro tento souboj. On je náš veliký rival," zakončil manažer Tottenhamu Hotspur.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.