Rezerva: United – City 2:1

Rezerva Manchesteru United porazila rezervu Manchesteru City 2:1. Za domácí po zranění nastoupil Anderson, který odehrál 45 minut utkání.

Brazilský záložník byl mimo hru od odvetného utkání semifinále Carling Cupu s Derby County, kdy si poranil kotník. Na hřišti strávil celkem 45 minut, když jej o přestávce nahradil Oliver Norwood. Anderson nejevil žádné známky ohledně zranění kotníku a v neděli bychom jej mohli vidět ve finále Carling Cupu proti Tottenhamu. Všechny branky utkání padly už v prvním poločase. Skóre utkání otevřel Matthew James v 36. minutě, když se prosadil z rychlého protiútoku. O dvě minuty později navýšil vedení United Federico Macheda, který do sítě dorazil střelu Danny Drinkwatera. Manchesteru City se ještě v závěru poločasu podařilo snížit, když po faulu Ritchie De Laeta dostali hosté výhodu pokutového kopu, který proměnil Valeri Bojinov. V druhém poločase už žádné branky nepadly a utkání tak skončilo vítězstvím 2:1 pro Manchester United.