Evans chce hrát ve finále Carling Cupu

 Manchester United a Tottenham Hotspur nastoupí v neděli ve finále Carling Cupu ve Wembley. Jonny Evans a také Anderson pravděpodobně nastoupí v základní sestavě…

 

Obránce Manchesteru United je odhodlaný, aby v nedělním zápase hrál. Reprezentant Severního Irska není ještě stoprocentně v pořádku, ale na zápas by připravený být měl.

21-letý obránce odehrál úterní zápas Ligy Mistrů proti Interu Milán na San Siru, takže jeho start ve finále je nepravděpodobný.

" Není to pravděpodobné, ale snažím se na to nemyslet," tvrdí Evans.

" Manažer mi nechce říct, že pravděpodobně hrát v neděli nebudu. Samozřejmě jeho rozhodnutí bych chápal. Zápas s Interem byl důležitější. Stále ale doufám, že Sir Alex mi dovolí hrát ve finále Carling Cupu," zakončil Evans.

Do zápasu už by měl být připravený Anderson, který se zotavil dlouhodobého zranění.

Záložník Manchesteru United chyběl několik zápasů, protože byl zraněný. Zranění si přivodil v zápase Carling Cupu proti Derby County. Teď je již připraven a určitě může nastoupit do nedělního zápasu proti Spurs." Mladí hráči, kteří hráli v zápasech Carling Cupu, dostanou šanci také ve finále. Nezměním svou pohárovou sestavu," řekl Ferguson.

" Obsazení středu pole mi dělá největší problém, takže s radostí uvítám návrat Andersona. Na finále mám k dispozici také Darrena Fletchera, Michaela Carricka a mladého Darrona Gibsona, který dělá velké pokroky. Bude to pro mne těžké rozhodování," zakončil Sir Alex Ferguson.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.