Evra věří v postup

I přes jeho mírnou frustraci z toho, že se United nepovedlo vstřelit hodně důležitou branku, Patrice Evra věří, že United dokážou postoupit.

Manchester United úplně vymazal hráče Interu v prvním poločase ze hry. Svěřenci Joseho Mourinha se sice po přestávce zmohli na mírnější nápor, ale i přesto United pokračovali ve vytváření si lepších šancí.

 Rozhodující venkovní gól se sice fanouškům vyhnul, ale francouzský obránce byl spokojený s předvedenou hrou, s nasazením po celých 90 minut. Zároveň doufá, že to dokážou zopakovat i na Old Trafford za dva týdny.

"Hráli jsme opravdu dobře a ukázali jsme pravého, týmového ducha," řekl Evra pro MUTV. "Přijeli jsme tady vyhrát, nejenom bránit, takže jsme spokojeni s naší hrou. Ale taky je to docela frustrující, protože jsme měli dost šancí na to skórovat, hlavně v první půli. Teď hrajeme odvetu doma a měli bychom zvítězit. Myslím si, že jsme na to dost silní.  Vím, že fanoušci nám budou pomáhat, budou nám oporou a já doufám, že se nám podaří uhrát výsledek, který nás posune dál."

Zranění obránců –  John O´Shea, Gary Neville, Rafael da Silva, Wes Brown a Jonny Evans – se před zápasem nahromadily a ohrozili obranu United. Ale další skvělý výkon obranné čtveřice, kde nakonec nastoupil jak O´Shea, tak Jonny Evans, nepustila Ibrahimoviče a spol. k vážnější akci.

"Měli jsme nedávno hodně problému se zraněnými hráči, hlavně v obraně, ale v každém zápase jsme nesmírně silní," řekl Evra. "Zápas proti Interu je tomu důkazem. Hráli jsme bez suspendovaného Vidiče, který je velice důležitý v naší obranné fázi, ale Jonny hrál místo něj a dokázal ho skvěle nahradit. Nejsou to jenom obránci, kdo brání. V United všichni pracujeme společně – záložníci, útočníci, obránci a brankář. Všichni se snažíme vydat ze sebe to nejlepší, protože respektujeme to, čí dres máme tu čest nosit."

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.