Mourinho: Remíza je spravedlivá

José Mourinho, Zlatan Ibrahimovič a Julio Cesar hovoří o včerejším zápase, který víceméňe nic neřeší a podle nich se rozhodne na Old Trafford.

 

José Mourinho prohodil pár vět o včerejším zápase a je přesvědčen, že remíza je spravedlivá pro oba týmy, ale na druhou stranu nic neřeší. Podle něj se rozhodne až za dva týdny v Manchesteru na Old Trafford, kde se hraje odveta osmifinále.

"Myslím, že výsledek není pro nás moc dobrý, protože teď budeme hrát na Old Trafford, ale z druhé strany bezbranková remíza nám vyhovuje, jelikož jestli bude chtít Manchester postoupit, bude muset chtít hrát atraktivní a účelnou hru. Myslím, že remíza je spravedlivé pro oba týmy. Manchester dominoval v první polovině, my zase ve druhé. Z tohoto pohledu tvrdím, že je to opravdu spravedlivé. V mém mužstvu odehrál dobrý zápas hlavně Zlatan," řekl o zápase José Mourinho.

 K zápasu se vyjádřil také Zlatan Ibrahimovic.

"Máme velkou šanci, abychom postoupili dál. V úterý jsme branku nedali, ale ani jsme ji nedostali. To není špatný výsledek. Byl to pěkný zápas. United byli lepší v prvním poločase, ale my jsme hráli skvěle v poločase druhém," myslí si Zlatan.

"Mají skvělý tým, ale není lepší, než ten náš. Pojedeme do Manchesteru a vyhrajeme tam," zakončil Ibrahimovic

I díky fantastickému Cesarovi, uhrál Inter Milán s Manchesterem United remízu.

"Jsem velmi spokojený s mým výkonem. Když mě tým potřeboval, tak jsem mu pomohl. Proto jsme se vrátili domů spokojeni. Myslím, že výsledek není špatný. Lepší, než 1:1. S protiútoky můžeme vyhrát v Manchesteru," řekl Cesar.

Podle Julio Cesara bude největším nebezpečím pro jeho branku Wayne Rooney. Podle něj nebude tak nebezpečný ani Cristiano Ronaldo.

"Opravdu se mi líbí hra Ronalda, ale ještě větším ohrožením pro nás bude Wayne Rooney. Jestli bude hrát v odvetě, tak bude pro nás největším ohrožením ze strany Manchesteru United," zakončil Julio Cesar. 

Spoluautor článku je Antooz

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.