Sir Alex a Ryan Giggs o zápase

Sir Alex a Ryan Giggs řekli pár slov o včerejším zápase s Interem Milán, který skončil 0:0. Odveta je naplánovaná za dva týdny na Old Trafford.

 

United včera uhráli bez brankovou remízou s Interem Milán na San Siru. Skvělé výkony v dresu s United předvedli hlavně Ryan Giggs a Cristiano Ronaldo, ale je nutno pochválit celý tým. Sir Alex řekl o zápase pár vět. Hlavně se tedy spoléhá na odvetu, která se odehraje za dva týdny na Old Trafford. 

"Zápas jsem odehráli dobře. Ve druhém poločase jsme přestáli patnácti minutový tlak soupeře, díky kterému jsme uhráli vcelku slušný výsledek. Myslím, že se jsme se prezentovali dobrou hrou a musím pochválit hráče, že nedostali branku. Máme velikou naději, že v sérii uspějeme. Za dva týdny na Old Trafford bude určitě skvělá atmosféra, která nás požene za vítěztvím. Ale čeká nás ještě těžké utkání," řekl Sir Alex o utkání.

V podobném duchu se o utkání vyjádřil také Ryan Giggs.

35ti letý Giigsy je rád, že United se podařilo uhrát remízu a také fakt, že United opět nedostali branku. Odchovanec Manchesteru United stále věří v postup do čtvrtfinále.

"Hráli jsme dobrý zápas a je trochu škoda, že se nám z mnoha šancí nepodařilo vstřelit aspoň jednu branku, která by nám do odvetného utkání dodala klid. Víc jak půlku zápasu jsme na hřišti dominovali, ale Inter se ve druhé polovině také nenechal zahambit a také ukázal svou sílu. Ale měli jsme štěstí, že se jim nepodařilo vstřelit branku," vyjádřil Ryan Giggs respekt k soupeřovi.

Na Old Trafford určitě chceme vyhrát a vstřelit rychlou branku abychom se do zbylé části zápasu uklidnili. Ale momentálně se chceme soustředit na zápas Carling Cupu s Tottenhamem. Máme velikou šanci na zisk trofeje," naráží Giggs na víkendové střetnutí s Hotspur.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.