Becks veří United

David Beckham, který je momentálně na hostování v Ac Milán z Los Angeles věří, že Manchester United uspěje v nejen zítřejším zápase na San Siru, ale hlavně postoupí do čtvrtfinále Champions League.

 

 David Beckham je v Miláně od 1. ledna a vedení Ac Milán se zamlouvá tak, že se rozhodlo Beckhama přivést na trvalí přestup, s čímž ale vedení Los Angeles nesouhlasí. Ac Milán zatím za Beckse nabídl 140 milionů korun. David nedávno hrál v derby Inter – Ac, které ale jeho Ac prohrálo a doufá, že United si povedou o mnoho lépe než Ac Milán.

"Na každé pozici mají špičkového hráče, ale největší nebezpečí hrozí od útočníků," naráží David na duo Ibrahimovic – Adriano. "Jsou velmi silní, jsou na první příčce a nebojí se nikoho. Pokud chce Manchester uspět, bude se muset plně soustředit na svojí hru a Inter k ničemu nepouštět," dodává Becks.

 Podle Beckhama je Manchester United v zítřejším zápase jasným favoritem. "United mají rovněž skvělé hráče, kteří jsou schopni vyhrávat těžké zápasy. Jejich obrana je výborná. To oni jsou favoritem zítřejšího zápasu. Jsem hráčem Ac Milán, ale fanouškem Manchesteru United. Často si volám se Sirem Alexem a pár hráči," poukazuje Beckham na skvělé vztahy s Fergusonem.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.