Liverpool remizoval !

Hráči Liverpoolu dnes uhráli s Manchesterem City krásnou remízu 1:1.

Největší soupeř v boji o titul Liverpool dnes remizoval se svěřenci Marka Hughese. Hráči Liverpoolu vstřelili 2 branky, ale jednu do vlastní sítě. Nešťastníkem byl Arbeloa. Ve druhém poločase skóroval za Liverpool Kuyt, ale i přesto Anfield Road vidělo remízu 1:1, čímž má Manchester United na Liverpool už sedmi bodový náskok. Do konce Premier League zbývá ještě 12 zápasů a jestli chce Liverpool pomýšlet na zisk trofeje pro Mistra Anglie, bude muset Rafael Benitez udělat něco se svým týmem.

První branka padla ve 49. minutě, kdy Robinho nahrával Bellamimu, který vystřelil, ale jeho střelu tečoval Arbeloa a Reina už nemohl zareagovat. Liverpool dokázal odpovědět až v 79. minutě, kdy do velkého vápna nahrál Benayoun Torresovi, který chtěl vystřelit, ale jeho nepovedená střela se dostala ke Kuytovi, který vyrovnal na 1:1. Do konce zápasu už nezbývalo mnoho času na obrat a tak Liverpool remizoval s Man City 1:1.

Liverpool měl ještě na začátku roku na Manchester United pětibodový náskok, ale díky Van der Sarově neprůstřelnosti a neschopnosti útočníků Liverpoolu proměňovat šance má Manchester United náskok sedmi bodů.

FC Liverpool – Manchester City 1:1 (0:0)
Branky: 78. Kuyt – 49. Arbeloa (vl.)