Sir Alex Ferguson k utkání

Podle Sira Alexe Fergusona včerejším zápas s Blackburnem ukázal, že Manchester bude muset o titul ještě pořádně bojovat.

Manchester United má před sebou ještě 12 ligových zápasů a pokud si bude chtít zajistit svůj 18. titul, bude muset ještě tvrdě bojovat. Manchester United ve včerejším zápase s Blackburnem vedl po brance Rooneyho, ale o pár chvil později vyrovnal Roque Santa Cruz. Vítězství domácím zajistil až v druhém poločase Cristiano Ronaldo, který se prosadil z přímého kopu.

"Byla to pro nás velká lekce. Říká vám to, jaká ta liga je. V žádném případě nemůžete předvídat, že vyhrajeme titul, když nás čekají těžká utkání, jako bylo toto. Blackburn je v dolní části tabulky a chystají se bojovat o přežití. To můžete čekat od každého týmu z dolní části tabulky. Je to náročná soutěž. Mnoho lidí o nás už tvrdí, že jsme vyhráli titul, ale není tomu tak. Tohle byl důkaz, že se musíme soustředit na každé utkání. Stejně tak, jak týmy ze spodu tabulky bojují o přežití, i my musíme bojovat", řekl Fergie.

Sir Alex Ferguson ale nebyl zcela spokojen s výkonem svého mužstva.

"Asi jsme si to zasloužili, ale pouze asi. Vedli jsme, měli jsme kontrolovat hru, ale dostali jsme branku. Když se podíváte, jak jsme bránili v posledních deseti týdnech, tak uvidíte, že toto nebyl náš optimální výkon. Dostali jsme laciný gól. Blackburn z toho vytěžil maximum. V druhé půli byli velice odhodlaní, předvedli dobrý výkon a Sam s nimi může být spokojen. Byl to skutečný boj", zakončil skotský manažer.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.