Ferguson: Welbecka jsem nepotrestal

Sir Alex Ferguson nesouhlasí s deníkem The Sun na téma Dannyho Welbecka. Deník tvrdí, že Fergie poslal Welbecka hrát za rezervu z důvodu, že se proti Derby County radoval příliš málo ze své branky.

 

Fergie ujistil všechny fanoušky United, že uvidí Welbecka ve Wembley, kde se utká Manchester United s Tottenhamem Hotspur v rámci finále Carling Cupu.

" Deník The Sun napsal, že Danny byl potrestán za oslavu svého gólu proti Derby County. To je absolutní nesmysl," řekl Fergie.

Je pravdou, že bylo překvapení, kdyby se Welbeck objevil proti Fulhamu, když odehrál zápas s Derby County. Proti Fulhamu hrál v útoku Berbatov s Tevezem. Náhradníkem byl pouze Rooney, který seděl na lavičce po zranění.

 Bylo tedy jasné, že Welbeck dostane šanci v týmu Ole Gunnara Solskjaera. Danny se ukázal skvěle, protože vstřelil dvě branky a jeho mladý tým United vyhrál 5:4 nad Wiganem Athletic.

" Danny potřeboval hrát. Nastoupil z lavičky proti Derby a nedávno odehrál 90 minut za rezervu, kde vstřelil dvě branky. Určitě bude k dispozici na finále Carling Cupu," zakončil Fergie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.