Evans bude hrát vedle Ferdinanda?

Jonny Evans pravděpodobně zastoupí Vidice v zápase Ligy Mistrů proti Interu Milán. Alespoň to tvrdí Sir Alex Ferguson.Fergie by mohl na Vidicovo místo postavit O’Shea, nebo Nevilla, ale pravděpodobně vedle Ferdinanda nastoupí Evans.

 

Vidic nebude hrát v prvním zápase kvůli červené karty, kterou dostal během KMS. Už hodně dlouho se spekuluje o tom, kdo nastoupí v obraně vedle Ria Ferdinanda. Všichni se ale shodují na tom, že to bude pravděpodobně Jonny Evans.

 " Jonny odehrál hodně důležitých zápasů v této sezóně, ale nikdy neudělal velkou chybu. Nastoupil proti Chelsea a v zápasech proti Villarrealu. Na to, že je mu teprve 21 let má skvělé čtení hry a počíná si jako zkušený hráč," řekl Fergie.

Manažer Red Devils musí také přemýšlet nad sestavením útoku. Wayne Rooney se vrací do hry, ale Dimitar Berbatov a Carlos Tevez mají docela dobrou formu, což by pro Wazzu mohlo být velmi nepříjemné. Potěšitelné je to, že ztráta Rooneyho United příliš nepoznamenala.

" Jsme rádi, že nastoupil v posledním zápase. Trénoval již skvěle a proti Fulhamu svou formu potvrdil. Zápas s Blackburnem nám odpoví na to, jakou má kondici. Pokuď se mu bude dařit dobře, tak se nebojím experimentovat v útočném složení," zakončil Fergie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.