Santa Cruz: Ukončím sérii van der Sara

Roque Santa Cruz, útočník Blackburnu Rovers, si myslí, že je tím pravým hráčem, který ukončí sérii neprůstřelnosti van der Sara. Dnes přijedou hráči Blackburnu Rovers na Old Trafford a brankář United bude chtít překonat evropský rekord. Aby se mu to podařilo, musí udržet čisté konto alespoň 89 minut.

 

Van der sar chce překonat rekord Belgičana Dannyho Verlindena z Club Bruggy, který nedostal gól od 3.  března do 26. září 1990. Udržel čisté konto 1390 minut. Van der Sarovi stačí, aby neinkasoval na Old Trafford proti Blackburnu Rovers a tento rekord překoná.

 " Samozřejmě každý hráč chce v zápase s United tento rekord přetrhnout," řekl Santa Cruz, který se již trefil do sítě Manchester United. Naposledy stál proti němu Tomasz Kuszczak.

 " Jde o to, aby jsme využili správné chvíle. Nedostali gól již hodně dlouho, jsou skvělým týmem v defenzívě i ofenzívě. Teď se budou snažit hlavně neinkasovat, což by nám mohlo pomoct k vítězství. Branka ale nestačí. Pokuď ukončíme sérii, ale stejně prohrajeme, tak nás to příliš nepotěší," zakončil Santa Cruz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.