Anderson už začal trénovat

Anderson se už po svém zranění kotníku pomalu vrací do tréninkového tempa a Sir Alex by byl velmi rád, kdyby mladý brazilec stihl finále Carling Cupu proti Tottenhamu.

 

 Anderson se zranil v zápase s Derby County v Carling Cupu. Objevili se informace, že by mladý záložník mohl být připraven na finále ve Wembley a Sir Alex dokonce tvrdí, že Anderson bude připraven naskočit do hry již za týden.

"Anderson se vrátil do tréninku. Jeho výkony se s každým tréninkem lepší a já si myslím, že by mohl být připraven na finále Carling Cupu proti Hotspur," řekl Sir Alex.

V nejbližších zápasech s Blackburnem a Interem by měl Sir Alex ještě Andersona šetřit, ale na finále ve Wembley už by měl nastoupit. Sir Alex se ještě vyjádřil k rotaci týmů, kterou poslední dobu má velice v oblibě. Sir Alex řekl, že je to tím, že chce zachovat co největší část mužstva v zápasovém tempu.

"V každém zápase se snažím co nejvíce rotovat se sestavou. A ve finále Carling Cupu nastoupí sestava s hodně mladíky, kteří se v poslední době prezentují skvělími výkony," dodal Fergie.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.