Tevez: Jsme jednoduše nejlepší

V kabině United vládne sebevědomí a myslí se na nejvyšší cíle.

Středeční výhra United nad Fulhamem, nás posunula do čela s pětibodovým náskokem, před druhým Liverpoolem. Svěřenci Sira Alexe Fergusona jsou rovněž ve finále Carling Cupu, v šestém kole FA Cupu a příští týden se utkají s Interem Milán v osmifinále Ligy Mistrů.

"V současné době máme nejlepší tým na světě," řekl Carlos Tevez pro MUTV. "Jeden z důvodů proč to tak je, je fakt, že Sir Alex Ferguson má hodně možností na výběr. Máme spoustu hráčů, kteří můžou kdykoliv naskočit do zápasu. To je hlavní důvod, proč pořád ještě bojujeme na všech čtyřech frontách."

Navzdory nepochybné síle v řadách United, všechny výhry nebyly tak jednoznačné. "Rudí Ďáblové" se hodněkrát museli prát o výsledek do poslední chvíle. Důkazem toho je fakt, že 9 zápasů v této sezóně Premier League skončil výsledkem 1:0.

"Žádný zápas není lehký," připustil Tevez.  "Každý zápas je težký, každý hráč, který hraje proti United, do toho dává vše. Je to jejich šance, jak se ukázat a jak se prosadit."

United drží fantastickou šnůru, 22 hodin bez inkasovaného gólu, to je 14 čistých kont v řadě.

"Naše obrana je v tuto chvíli úžasná," řekl Tevez. "Je to nejbezpečnější obrana světa, ale podíl má na tom každý hráč týmu. Když se podíváte na záložníky nebo útočníky, můžete vidět, že se všichni snažíme vybojovat míč zpět. Všichni na tom máme zásluhu."

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.