Gary Neville podepsal nový kontrakt

Gary Neville podepsal s Manchesterem United nový kontrakt, který jej udrží na Old Trafford až do června roku 2010.

Zkušený pravý obránce debutoval za Manchester United v roce 1992 v utkání proti Torpedu Moskva. Od té doby byl pravidelným článkem prvního týmu United po neuvěřitelných 17 let. Minulou sezónu ale skoro celou zmeškal kvůli vážnému zranění kotníku, ale nyní už se ze zranění zotavil a opět může hrát. 34letý kapitán United už sice není schopen odehrát všechna utkání tohoto anglického klubu, ale i tak zůstává důležitým členem obrany Manchesteru United, která už ve 14ti ligových zápasech nedostala branku.

"Manchester United je jediný klub, za který jsem chtěl vždycky hrát, takže jsem velmi rád, že jsem podepsal smlouvu na další rok", řekl Neville.

Gary Neville dostal nový kontrakt týden poté, co s týmem prodloužil smlouvu také Ryan Giggs. Manažer Manchesteru Sir Alex Ferguson je nadšen tím, že má v týmu takové hráče.

"Gary, Ryan a Paul Scholes jsou duchem Manchesteru United, takže jsem rád, že Gary podepsal smlouvu na další rok. Gary je skutečný profesionál a obdivuji jej, jak se dokázal vyrovnat se zraněním, které jej vyřadilo ze hry na více než rok. Zaslouží si nový kontrakt a jsme velmi rádi, že ho tady máme", uvedl Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.