Berbatov varuje: ještě není rozhodnuto

Manchester United má díky včerejšímu vítězství nad Fulhamem náskok už pěti bodů, ale Dimitar Berbatov varuje před uspokojením.

Bulharský útočník ve včerejším utkání proti Fulhamu vstřelil svůj 12. gól v sezóně a pomohl tak k celkovému vítězství 3:0. Manchester United tak má nyní na čele tabulky náskok pěti bodů před dotírajícím Liverpoolem.

"Vítězství bylo velmi důležité, na to nás upozorňoval také manažer před zápasem. Možná jsme mohli přidat ještě další dvě nebo tři branky, ale na konci zápasu byli všichni spokojeni. Jsme spokojeni s tím, že jsme vyhráli a máme nyní náskok pěti bodů, ale máme před sebou ještě mnoho utkání a boj o titul ještě není rozhodnutý", řekl Berbatov.

Skóre utkání otevřel Paul Scholes, když se trefil z voleje po rohovém kopu Michaela Carricka. Bulharský reprezentant mohl jeho gól pouze obdivovat.

"Nemyslím si, že je na světě ještě někdo, kdo by byl Paulu Scholesovi podobný. Je to jediná osoba, která umí vystřelit s takovou přesností. Jeho přihrávky a způsob hry jsou fantastické. Každý manažer by ho měl určitě rád v týmu a máme velké štěstí, že hraje za náš tým", dodal Berbatov.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.