Wayne Rooney o svém návratu

Hvězda Manchesteru United Wayne Rooney věří, že klub udělal dobře, když neuspěchal jeho návrat na fotbalové trávníky.

Wayne Rooney naskočil do včerejšího utkání s Fulhamem v 61. minutě a hned při svém prvním kontaktu s míčem skóroval a přispěl tak k výhře United 3:0. Anglický reprezentant necítil žádné známky zranění a myslí si, že Sir Alex Ferguson udělal dobře, když neuspěchal jeho návrat.

"Cítím se dobře, možná jsem minulý týden mohl hrát, ale myslím si, že to bylo dobré rozhodnutí, že jsem nenastoupil. Měl jsem tak pár dalších dní tréninku, což bylo mnohem lepší", řekl Rooney.

Rooney byl také nadšen tím, že se hned po svém návratu uvedl brankou a přiznává, že musí měnit svůj styl, když hraje s Carlosem Tevezem nebo Dimitarem Berbatovem.

"Ano, v této sezóně jsem už skóroval několikrát zblízka. V posledních třech utkání jsem vstřelil tři branky z malého pokutového území. Je to něco, na čem pracuji. Samozřejmě Dimitar a Carlos hrají trošku hlouběji, takže se jím musím přizpůsobit, ale díky tomu teď dostávám výhody", dodal Rooney.

Rooney také vyzdvihl výkon Paula Scholese, který ve včerejším utkání vstřelil úvodní branku. Pro Scholese to byla první ligová branka v této sezóně.

"Myslím si, že Scholesův gól byl úžasný, stejně tak jako výkon. Některé z jeho přihrávek neuvidíte u žádného jiného hráče a je radost ho sledovat. To byla jedna věc, kterou jsem si mohl vzít z toho, když jsem seděl na lavičce náhradníků", zakončil anglický útočník.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.