Fergie: Rozhodne se mezi námi a Liverpoolem

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson věří, že pouze Liverpool může v této sezóně připravit jeho tým o zisk titulu.

Manchester United má momentálně náskok pět bodů na Aston Villu, ale podle Fergusona svěřenci Martina O’Neilla, Chelsea a ani Arsenal nepředstavují pro United takovou hrozbu, jako právě druhý Liverpool. I tak je ale skotský boss příjemně překvapen výsledky Aston Villy a nadále bude jejich výkony sledovat. Chelsea nedávno kvůli špatným výsledkům propustila manažera Luize Felipe Scolariho a podle manažera United už nepředstavují takovou hrozbu. Nový manažer Blues Guus Hiddink sice věří, že Chelsea ještě může získat titul, podle Fergusona to ale není moc reálné.

"Myslím si, že všichni hráli do našich karet, takže o titulu se rozhodne mezi námi a Liverpoolem. Nicméně, dále budu pozorně sledovat Aston Villu, u které to vypadá, že převzala štafetový kolík od Arsenalu. Byl jsem překvapen, že se Chelsea tak brzo rozloučila s manažerem takových zkušeností a úspěchu, jako je Scolari. Jejich spěch je odrazem smutné cesty, jak to u nich chodí, jelikož majitel, členové vedení, fanoušci i média od nich očekávají okamžitý úspěch a ukazuje to tak jejich žádnou trpělivost ve snaze jejich ambicí", řekl Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.