Fergie: Těžce se mi vybírá sestava

Sir Alex Ferguson přiznal, že v poslední době musí řešit nebývalé zvláštní problém. Sir Alex si neví rady při volbě základní sestavy, protože je mu líto nechat nějaké hráče na lavičce.

 

Manažer United se snaží v poslední době rotovat se sestavou, aby si zahrálo co nejvíce hráčů A-týmu. Sir Alex řeší problém, které hráče má nechat hrát od prvních minut zápasu – z druhé strany menší výhoda v podobě velikého kádru na více frontách.

"Každý hráč se prezentuje skvělými výkony a já začínám mít problém s výběrem základní sestavy. Je mi jich totiž líto. Špatně se mi kouká na hráče, kterého jsem nechal sedět na lavičce nebo ho poslal na tribunu i když vím, že se ten hráč v tréninkách snaží a bojuje o základní sestavu. To činí klub silnějším, ale z druhé strany je to pro manažera velmi těžká práce," netají se svými pocity The Boss.

 "Lidé se mě vždy před naším zápasem ptají, jaká bude základní sestava, ale má odpověď není jednoduchá. Vždy se rozhoduji mezi 14 až 16 hráči, kteří by mohli naskočit v základu. Je to velice dlouhá doba, kterou přemýšlím, kdo bude v základní sestavě," zakončil Sir Alex.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.