Giggs: Musel jsem se změnit

Ryan Giggs vypráví jak musel změnit svůj styl hraní s příchodem mladých hráčů do týmu.

Mnozí fanoušci, hlavně ti, kteří United fandí už nějaký ten pátek, si všimli, že s věkem a příchodem mladých hvězd jako je Ronaldo, Nani, Welbeck a jiní Ryan Giggs změnil svůj styl hraní. Giggs dříve býval v akcích odvážnější, víc si proti soupeřům dovoloval, více střílel, taky jsme u něj mohli vidět více samostatných akcí. Poslední dobou, ale spíše hraje pro spoluhráče, snaží se nahrávat. I když sem tam si nějakou tu "akcičku" či střelu samozřejmě neodpustí. To jsme konec konců mohli vidět i v předešlých dvou zápasech, kdy Ryan dal gól proti West Hamu nebo se v zápase proti Derby rozhodl projít mezi třemi soupeři.

 "S příchodem mladších hráčů sem se rozhodl, že už nemá smysl tak útočit a soupeřit s obránci, tak jsem si to rozmyslel. Místo toho používám svých zkušeností, které jsem po celou dobu působení v United pochytil, a schopností udržet míč a vytvořit šance pro mé spoluhráče."

 "To je vlastně od starších hráčů povinnost. Je to náš úkol, pomáhat mladým hráčům, jako je Darron Gibson nebo třeba Danny Welbeck, kteří v minulém utkání vstřelili krásné góly."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.