Nani spokojený se svou formou

Nani řekl, že jeho včerejší trefa v Pride Parku, která pomohla "Rudým ďáblům" k postupu do čtvrtfinále FA Cupu, je výsledek jeho tvrdé práce na tréninkovém hřišti.

Naniho dělovka posunula v 29. minutě United do vedení, kdy dokázal překonat brankáře „ Beranů“ Stephena Bywatera. Tento gól znamenal pro Naniho 6. gól v sezóně a přidal tak další gól do jeho sbírky dalekonosných ran.

„ Byl to nádherný gól a jsem rád, že se mi podařilo skórovat. Na tréninku každý den trénuji střely a tak jsem rád, že jsem dal takový gól. Také jsem rád, že se mi podařilo vsítit 6 gólů, ale chtěl bych jich dát více. Očekávám, že dostanu více příležitostí od trenéra a doufám, že se mu za to odvděčím vstřelenými brankami,“ řekl Luis pro MUTV.

Sir Alex provedl sedm změn v sestavě oproti zápasu s West Hamem, ale hráči (včetně Naniho) to zvládli bez sebemenších problémů. „Náš tým je velmi silný a každý hráč plní nějakou úlohu,“ dodal 22-letý Portugalec. A Nani cítí, že síla je nutná pro zisk trofejí.

„ Bude to velmi obtížné vyhrát všechny trofeje, jelikož celou sezónu nemůžete hrát dobře. Ale prozatím se nám to daří a doufám v to, že to vydržíme až do konce sezóny. Chceme vyhrát každý pohár ve kterém hrajeme a uděláme vše pro vítězství,“ zakončil Portugalec.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.