Adam Johnson v hledáčku Manchesteru a Liverpoolu

Reprezentant Anglie do 21 let je v hledáčku dvou vedoucích týmu Premier League Manchesteru United a Liverpoolu, které jsou ochotny zaplatit za jeho služby až 10 miliónů liber.

Podle britských novin Daily Mirror sleduje Liverpool a Manchester United hráče Middlesbrough Adama Johnsona. Tento 21-letý Záložník Anglie dokázal prozatím v 11 utkání skórovat 2 góly a v lednovém přestupovém období se hodně mluvilo o jeho přestupu do Realu Madrid.

Jenomže manažer Boro Gareth Southgate nechce za žádnou cenu nechat odejít jak Johnsona tak i ostatní kvalitní hráče Boro, kterými jsou například Stewart Downing nebo David Wheater.

Middlesbrough momentálně náleží 19. příčka v Premier League a tak hrozí, že by na konci sezóny mohlo Boro sestoupit. Kdyby Boro skončilo mezi posledními třemi týmy je téměř jisté, že by muselo rozprodat nějaké hráče. Manchester United a Liverpool jsou ochotni vysázet za toho všestranného záložníka, který dokáže nastoupit jak na levé tak na pravé straně hřiště, až 10 miliónů liber.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.