Wayne Rooney bude fit na Blackburn

Wayne Rooney by už měl zasáhnout příští týden do ligového utkání proti Blackburnu Rovers.

Anglický útočník Manchesteru United nehraje od 14. ledna, kdy si v ligovém utkání proti Wiganu poranil stehno. Po dnešní výhře 4:1 nad Derby County manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson uvedl, že Wayne Rooney už je blízko návratu do sestavy Rudých ďáblů a o víkendu by měl zasáhnout do utkání proti Blackburnu Rovers. Rooneyho bychom mohli vidět aspoň na lavičce náhradníků už ve středu, kdy United dohrávají ligový zápas s Fulhamem na Old Trafford.

"Wayne by měl být připraven na sobotní utkání proti Blackburnu a jsme dokonce přesvědčeni, že by ve středu mohl být na lavičce náhradníků", řekl Fergie.

Sir Alex Ferguson v dnešním utkání proti Derby County udělal v základní sestavě celkem sedm změn a do zápasu nebyli vůbec nominováni Michael Carrick a Dimitar Berbatov, útočník Carlos Tevez zůstal na lavičce náhradníků. Skotský manažer ale vyvrací zprávy, podle kterých by měli být tito hráči zranění.

"Všichni jsou zdraví. Ve středu nás čeká zápas a proto jsme nechali dneska Carlose Teveze odpočívat", dodal zkušený manažer.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.