SAF po zápase s Derby County

Manažer vyjádřil své pocity po postupu do dalšího kola FA Cupu a rovněž se vyjádřil na adresy svých osmifinálových oponentů.

Boss Manchesteru United přiznal na pozápasové tiskové konferenci v útrobách Pride Parku, že bude velice těžkým úkolem pro jeho svěřence čelit čtvrtfinálovému soupeři v podobě budˇ Fulhamu nebo Swansea City, nebotˇ oba tyto celky se v sobotu rozešly smírně 1:1 a zápas se tedy bude muset opakovat na Craven Cottage.

,, Dobře, tak vždycky si řeknete, že ten, kdo bude hrát v poháru doma, tak má výhodu, ale podle mého názoru to není zrovna ideální v obou případech," řekl Ferguson po losu. ,, Sledoval jsem včera zápas Swansea City proti Fulhamu a musím říct, že Swansea hrála velmi působivým dojmem, nehráli špatně. Nemyslím si, že to budou ještě lehké souboje. Nicméně nyní jsme jeden zápas od semifinále, takže myslím, že to je velká motivace pro naše hráče," pokračoval.

,,Doufejme, že naše forma zůstane při současném stavu, ve kterém hrajeme velmi dobře," pochválil svůj tým. Ferguson poté pochváli svůj kádr za to, že i v takové sestavě všichni hráči hráli skvěle a ukázali, že Manchester nespoléhá jen na své hvězdy v podobě Rooneyho, Scholese apod. ,, Ale to už všichni známe, již v době, když se na náš tým přivalila velká marodka a my museli odehrát spoustu těžkých utkání, mí hráči, kteří pravidelně nehrají, již tehdy prokázali kvalitu a dnes to jen a jen potvrdili tím nejlepším možným způsobem," vyjádřil spokojenost Fergie. 

,, K zápasu ani nemám moc co dodávat, jen jsem udělal v týmu pár změn, protože nás ve středu čeká liga s Fulhamem. A ten kontroverzní výrok? No, nutno říct, že mě to rozrušilo a na chvíli jsem se neovládl, ale tohle se prostě nedělá. Nejsem si jistý, zda by tihle rozhodčí měli dělat zrovna tuto profesi," pochybil lodivod. 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.