Fletcher přesvědčen o postupu

Darren Fletcher si nemyslí, že by se zítra na Pride Parku konal v pořadí druhý překvapivý skalp tamních fotbalistů proti svěřencům Sira Alexe Fergusona.

Záložník United a rovněž dánský reprezentant je naprosto přesvědčen o tom, že zítra okolo půl osmé večer středoevropského času si budou on i jeho spoluhráči naposledy podávat ruce po zápase v letošní sezoně. Tito dva soupeři se letos potkají již potřetí, v předchozích dvou zápasech se oba týmy potkaly v rámci Carling Cupu a jak vše dopadlo již jistě všichni dobře víme. V rozhovoru pro The Guardian ale Fletcher prozradil, že se jeho týmoví kolegové musí na zápas proti "Rams" pořádně připravit a nedopustit tak faktoru, že by se musel zápas opakovat znova na Old Trafford.

,, Možná že v určitém respektu je dobrá věc to, co se stalo, tedy že nás předtím doma porazili, nebotˇ si tedˇ dáme větší pozor a víme co očekávat. Hráli jsme proti nim nedávno hned dvakrát, takže by nás nemělo nic překvapit. Jsem si jistý, že průběh zápasu bude podobný. Určitě na nás nasadí to nejlepší co mají k dispozici, ale myslím, že by jsme to měli zvládnou. Atmosféra na Pride Parku je také skvělá," chválí maličký stadion Darren.

Derby se v současnosti nachází až na 16. příčce v tabulce anglické Championship a Darren Fletcher se také nechal slyšet, že ho toto umístění "Beranů" v tabulce velmi překvapuje, nebotˇ tato pozice prý vůbec neodpovídá jejich kvalitě.

,, Překvapilo mne to. Proti nám odehráli slušný part. Zapůsobili na nás a rozhodně ukázali, že když mají svůj den tak mohou porazit kohokoliv. Jsem přesvědčem, že jak se tak na ně jejich manažer dívá, tak si v duchu říká: Proč takhle nemohou hrát i v lize? Ale toto je rozdíl, my s nimi hrajeme pohár a pro každého je výzva vyřadit Manchester United," řekl s úsměvem Dán.  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.