Vidič: Ryan je vzorem pro mladé hráče

Srbský reprezentační obránce prozradil, že budoucí špičkoví fotbalisté se mohou hodně naučit od velšského borce Ryana Giggse.

Nemnja Vidič je zatím posledním členem klubu Manchesteru United, který veřejně pochválil Ryana Giggse, jenž uprostřed týdne podepsal na Old Trafford ještě novou smlouvu na jeden rok. Srbský stoper, jak již bylo zmíněno v nadpise, tedy prozradil, že hodně mladých hráčů hledá inspiraci právě v bývalém reprezentantu Walesu. Mimochodem svůj obdiv vyznal pětatřicetiletému záložníkovi i sám spoluhráč Giggse, útočník Danny Welbeck.

,, Mladí hráči se potřebují dívat na hru Ryana," řekl Vidič pro deník The Daily Mail. ,, Je to profesionál se vším všudy a pro mladé hráče má leccos co dát, můžou se díky němu hodně naučit a tím pádem rozvíjet se. Také jim dává příklad, jak se držet v kondici a mít dlouhou a úspěšnou kariéru," dodal.

,, Tuto sezonu předvádí dobrý fotbal a já jsem jenom rád, že podepsal nový kontrakt a budu soušástí tohoto týmu i po dalších 18 měsíců. Na této špičkové úrovni je již 18 let – a hrát takový part v Manchesteru United není jednoduché. Pokud chcete ve své kariéře vyhrávat mnoho trofejí, tak pro to nepotřebujete jen fotbalové schopnosti, ale hlavně silnou povahu," zakončil Nemanja.  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.