Manchester United nabídl Evansovi nový kontrakt

Jonny Evans obdržel odměnu za jeho tvrdou práci v obraně United v podobě nového kontraktu

Podle anglického deníku The Sun je Jonny Evans blízko k podpisu nové pětileté smlouvy s anglickým gigantem Manchesterem United. 21-letý stoper United hrál klíčovou roli během 13 zápasů, kde United neobdrželi ani jeden gól.

Reprezentant Severního Irska doteď vydělával 10 000 liber týdně. Nyní dostane nový kontrakt, který mu zaručí 40 000 liber týdně. Rodák z Belfastu odehrál za United tuto sezónu 18 zápasů. Evans strávil předchozí dvě sezóny na hostování v Sunderlandu.

„ Kdysi jsem mu řekl: Přemýšlej o třech nebo čtyř letech dopředu, kde bys chtěl být? V sestavě Manchesteru United nebo v sestavě Sunderlandu?“ řekl Ferguson pro The Sun.

„ Řekl jsem mu, že bude hrát za A-tým United, protože měl velice dobrý potenciál. Také jsem mu řekl, že jednou převezme roli Rio Ferdinanda v United. Rio by mohl hrát do 36 a poté by mohl převzít jeho roli Evans. Jonny, Rio a Nemanja jsou nejlepší stopeři, které můžete vůbec mít v týmu,“ řekl Fergie.

Tyto zprávy velmi potěšily Evanse, který dodal: „ Jsem velký fanda United a vždy jím budu. Můj otec nezmeškal za pět let ani jeden domácí zápas United. Mým snem vždy bylo hrát za Manchester United, ale nikdy nezapomenu na působení v Sunderlandu, které mi dodalo mnoho zkušeností,“ zakončil Jonny.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.