United mě inspirují, říká Welbeck

Zatím poslední talent, kterého si Sir Alex Ferguson vytáhl z vlastní líhně, útočník Danny Welbeck, odhalil, že pro něj je velkou inspirací a vzorem Ryan Giggs.

Ikona Manchesteru a celého velšského fotbalu, Ryan Giggs, je v poslední době hodně středem pozornosti a to jak na hřišti, tak i mimo něj. Osmnáctiletý mladíček Danny Welbeck, který v letošní sezoně poprvé debutoval v prvním týmu minulý rok v listopadu při výhře 5:0 proti Stoke City, připustil, že velmi obdivuje desetinásobného vítěze Premier League. Reprezentant Anglie do jedenadvaceti let, jehož rodiče pocházejí z Ghany, také přiznal, že se chce vypracovat v jednoho z nejlepších útočníků, a proto že prý potřebuje cenné rady právě od křídelníka Ryana Giggse.

 ,, Je to neuvěřitelné, když můžete trénovat s takovými hráči, jakými jsou Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney, Dimitar Berbatov a speciálně Ryan," řekl Danny pro list The Sun. ,, Miluju hru Giggse. Navíc když ho máte možnost sledovat každý den při tréninku, leccos se naučíte," pochvaluje si Welbeck.

,, Vždy Vám ke všemu něco řekne, poradí co a jak by bylo dobré dělat. To je super, je to prostě můj idol. Dokonce bych si dovolil tvrdit, že tréninky jsou někdy mnohem tvrdší než samotné zápasy. Ale na nic si nestěžuji, je to tady skvělé, lepší místo pro učení se fotbalu na světě snad ani nenajdete," přitakává mladík.

,, Myslím, že Manchester United je nyní nejlepším fotbalovým klubem na světě," zakončil příjemnou větou útočník.  

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.