Dimitar chválí veterána Giggse

Bulharská star v dresu Manchesteru United se nechala slyšet, že když Ryan Giggs jednoho dne ukončí kariéru, tak by se mu poté měl postavil památník.

Welšský technik podepsal v týdnu nový kontrakt a zaručil tak, že jedna z největších osobností historie vůbec celého anglického fotbalu ještě zůstane na scéně nějaký ten pátek, což je především dobrá zpráva pro všechny příznivce The Red Devils. Ryan Giggs má za cíl získat v letošní sezoně již jedenáctý titul v Premier League a rovněž potřetí by si přál zvednout pohár pro vítěze anglického poháru, ve kterém už United došli až do finále, takže prevděpodobnost splnění tohoto snu pro pětatřicetiletého veterána je velmi velká.

Berbatov řekl v rozhovoru pro MUTV, že jeho kolegové z bulharské reprezentace na něho vyhrkli, že by měl mít Ryan postaven památník vedle takových osobností, jakými byli Sir Matt Busby, Gerge Best či Sir Bobby Charlton. ,, Když jsem přišel mezi své spoluhráče z reprezentace, tak všichni hned vyhrkli: Je to skvělý hráč, umí perfektně zakončovat a střílet nádherné branky. Byli v úžasu," prozradil Dimitar.

,, Já jsem jim pouze řekl, že to moc dobře vím, nebotˇ s ním trénuji a hraji každý den," směje se. ,,Věřte všemu, co lidé říkají. Ryan je opravdu působivý hráč a moc toho dokázal. Třeba tedˇˇ v neděli ukázal svou kvalitu, když s chladnou hlavou vyřešil prekérní situaci a vsítil krásnou branku právě ve chvíli, kdy si tým nevěděl rady, jak překonat soupeře," vysvětluje záložníkovy přednosti.

,, Nejsem jediný, kdo takhle mluví o Ryanovi, také Sir Alex Ferguson a ostatní jsou si dobře vědomi, jakým je fotbalistou. Ale nikdo neví, jak dlouho tady ještě bude. Doufá, že 20 let – ne, dělám si srandu, ale přál bych si to. Je ale samozřejmě jedním z nejskvělejších hráčů United všech dob, a proto se mu musí postavit po skončení kariéry vedle stadionu památník," zakončil směle Berbatov.  

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.