John O’Shea vyzpovídán fanoušky United

Fanoušci Manchesteru United vyzpovídali irského obránce Johna O’Shea.

Chytáš někdy v tréninku nebo to v zápase proti Spurs byla jenom jednorázová záležitost?
Byla to jednorázová záležitost. Rio měl taky zájem jít do branky, ale vzal jsem to já. V té době už bylo po zápase, vedli jsme 4:0. Ale stále to bylo docela napínavé a přemýšlel jsem "Proč jsem řekl, že do toho půjdu?". Naštěstí šlo všechno podle plánu.

Giggs v 35ti letech stále odvádí kus práce – myslíš si, že až ti bude přes 30 let, budeš stále hrát?
Doufám, že jo. Držím palce, aby se mi vyhnuly velké zranění – to je nejdůležitější. Náš kondiční plán je nastaven tak, aby hráči mohli hrát co nejdéle to bude možné. A když se podíváte na některé hráče AC Milán, vidíte, že když o sebe pečujete, můžete to klidně zvládnout.

Kdo by vyhrál sprint mezi Ronaldem, Evrou a Rafaelem?
Pokud by to bylo s míčem, tak si myslím, že by vyhrál Ronaldo. Jo, myslím, že Ronaldo.

Jakou muziku posloucháš a kdo je tvoje oblíbená skupina?
Poslouchám od každého trochu. U2, Snow Patrol, Coldplay, trošku hip hopu, trošku taneční hudby – žádný konkrétní žánr. Ale moje oblíbené skupiny jsou U2 a Oasis.

Jaký byl nejhorší zápas, v kterém si kdy nastoupil?
Naštěstí to nebylo za Manchester United. Bylo to za irskou reprezentaci, když jsme hráli proti Kypru na jeho hřišti. Utrpěli jsme trapnou porážku a rád bych na to zapomněl.

Kdo je podle tebe nejlepším fotbalistou všech dob?
I když je zde hodně hráčů, mezi kterými bych mohl vybírat, tak bych zvolil Maradonu. Nedávno jsme se setkali s Maradonou v Carringtonu, což bylo příjemné.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.