Vidič: Výhry jsou důležitější než rekordy

Stoper ze Srbska se nechal slyšet, že pro něj je důležitější odnést si z každého zápasu tři body než vytvořit co nejdelší šnůru v podobě neinkasované branky.

Hráči z "Divadla snů" již plných 13 utkání nepoznali, jaké to je lovit míč z vlastní sítě. Jedním z hlavních strůjců, kteří se na tomto skvělém rekordu podíleli, je bezpochyby dravý bijec a skvělý hlavičkář Nemanja Vidič, který je rovněž žhavým kandidátem na zisk ceny pro nejlepšího klubového hráče roku.

,, Jsem velmi pyšný a štˇastný za to, že mohu být součástí takového týmu, jenž byl schopen vytvořit tento rekord," načal Srb pro britský list. ,, Hrál jsem zatím každý z těch třinácti zápasů a je to skvělý pocit, když víte, že jste již tak dlouhou dobu nebyl překonán. Samozřejmě největší podíl na tom mají obránci, nebotˇ je jejich úkolem ubránit hráče soupeře," směje se.

,, Je skvělé, že se nám v posledních měsících daří a baví mě to, užívám si to. Ale nejdůležitější je, abychom si svou formu udrželi i nadále a dělali vše tak dobře, jako tomu bylo dotedˇ. Nejdůležitější ze všeho je ale zápas vyhrát a to je jedno jak," ví Nemanja. 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.