Ferguson: Liga Mistrů je prioritou

 Sir Alex Ferguson řekl, že tento rok je pro něj nejdůležitější Liga Mistrů. Premier League a souboj s Liverpoolem je až na druhé koleji.

 

 Manchester United má na svém kontě v tuto chvíli 17 vítězství v Anglii, tedy o jedno vítězství míně, než Liverpool, největší soupeř v boji o titul.

 

Podle Fergieho bude pro United ale důležitější vítězství v Lize Mistrů, kde se zatím nikomu nepodařilo obhájit prvenství. Zatím si tým z Old Trafford zajistil postup do finále Carling Cupu a velmi dobře hraje také v FA Cupu.

 

" Co je prioritou? Liga Mistrů. Věřím, že máme také šanci v Premier League, abychom se ligovými tituly dotáhli na Liverpool. Určitě ale preferuju Ligu Mistrů," řekl Fergie.

 

" Nikdo v Lize Mistrů vítězství neobhájil. S naší současnou formou máme šanci toto dokázat. Bylo by to neskutečné. Vždy je to pro nás těžké, nedaří se nám stále vyhrávat, ale náš tým má velký charakter. Naše hra se ale vždycky ke konci soutěže zlepší. Máme velké výzvy a ohromnou motivaci, takže jsem rád, že hráči hrají skvěle," dodal Fergie.

 

" Bojujeme ve všech soutěžích. Nemáme lehké zápasy, ale každým vítězstvím se blížíme k našemu společnému snu," zakončil Fergie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.