Ronaldo spokojený s výhrou nad Finy

Hvězda Manchesteru United věří, že se národní tým Portugalska opět dostane na vítěznou kolej.

Cristiano Ronaldo se po včerejším vítězství 1:0 nad Finskem nechal slyšet, že je velmi spokojen s hrou svého národního týmu. Zápas sice zprvu vypadal, že se oba týmy rozejdou smírně, jenže v druhém poločase dokázal sítˇ rozvlnit až rychlonohý dravec z Old Trafford, který zařídil výhru nad zemí ze Skandinávie v poměru 1:0. Touto trefou se rovněž Cirs vyrovnal v portugalské listině střelců Nenému, jenž se za zemi z Pyrenejského poloostrova prosadil celkem 22krát.

,, Děkujeme všem fanouškům, kteří nás přišli podpořit a vytvořili nám tak skvělé prostředí. Myslím, že toto utkání nastartovalo náš báječný rok," načal elegán. ,, Tým si dokázal vytvořit mnoho šancí jak v prvním, tak i v druhém poločase a to navíc proti takovému týmu, jakým jsou Finové, kteří rozhodně mají ve svém kádru dobré hráče. Myslím, že to byl takový větší test. Tým je hodně změněn, ale přesto si hráči vedli dobře. Jsem spokojen," pokračoval v chvále hráč roku 2008.

Nicméně toto střetnutí mělo stejný scénář jako i ostatní utkání portugalské reprezentace – to znamená, že Portugalci si vždy v zápase vytvoří množství šancí a po celých 90 minut na hřišti dominují, ale ne a ne vsítit branku. Včera se to naštěstí podařilo.

Doufejme, že Cristiano a Nani svými výkony pomůžou Portugalcům na Mistrovství světa v JAR.