Jak se vedlo hráčům United v reprezentacích?

Jak se vedlo hráčům Manchesteru United ve včerejších zápasech reprezentací?

Portugalsko v přátelském utkání porazilo Finsko 1:0 díky penaltě, kterou proměnil po faulu obránce Hyypia na Dannyho, záložník Manchesteru United Cristiano Ronaldo.

Obránce John O’Shea odehrál celé utkání proti Gruzii v kvalifikaci na MS. Irsko nakonec porazilo Gruzii díky brankám Robbieho Keana 2:1. Další hráč Manchesteru United Darron Gibson do utkání nezasáhl.

Jižní Korea se představila v kvalifikačním zápase na MS na půdě Íránu. Remízu 1:1 zachránil v 82. minutě utkání hlavičkou záložník United Park Ji-Sung.

Francie doma v přátelském utkání přivítala Argentinu, s kterou prohrála 0:2. Carlos Tevez se dostal na hřiště až v 82. minutě, když vystřídal Aguera, a na druhém góle Argentiny, který vstřelil Lionel Messi, se podílel přihrávkou.

Španělsko si pozvalo k přátelskému utkání Anglii, kterou porazilo po skvělém výkonu 2:0. Michael Carrick síce svým výkonem zaujal, ale prohru neodvrátil. Rio Ferdinand do utkání vůbec nezasáhl. Do druhého poločasu naskočil bývalý hráč Manchesteru United David Beckham, pro kterého to bylo 108. utkání v reprezentaci, čímž vyrovnal rekord Bobbyho Moore.