Vidic: Je dobré, že jsme zpátky na špici

Nemanja Vidic je spokojen s tím, že se Manchester United před reprezentační pauzou vrátil do čela tabulky Premier League.

Pokud by Manchester United ve včerejším utkání proti West Hamu zopakoval výsledky z minulých let a prohrál by, Liverpool by zůstal v čele tabulky Premier League minimálně do 18. února. Naštěstí ale United včera uspěli, vyhráli 1:0 brankou Ryana Giggse, a vrátili se do čela ligové tabulky, kde by chtěli zůstat až do konce sezóny.

"Bylo důležité dostat se před naše soupeře ještě předtím, než odjedeme k národním týmům. Je skvělé, že se nám podařilo porazit West Ham, jelikož v posledních letech se nám tady nedařilo", řekl Vidic pro MUTV.

Vidic nastoupil do utkání v Upton Parku jako hráč Nejlepší hráč Premier League za měsíc leden a i díky jeho výkonu Manchester United opět udržel čisté konto. Celkem už tedy Rudí ďáblové nedostali branku v 13ti ligových utkání.

"Už jsme 13x udrželi čisté konto a já jsem nastoupil ve všech těchto utkání, takže jsem jedním z hráčů, kteří za to dostali ocenění. Jsem rád, že jsem dostal cenu, jelikož se snažím týmu co nejvíce pomoci", uvedl Vidic.

Vidic se nyní bude soustředit na srbskou fotbalovou reprezentaci, ale ne na dlouho, jelikož v neděli Manchester United nastoupí proti Derby County v utkání 5. kola FA Cupu.

"Je dobré, že přijde malá změna, už se těším, až znovu uvidím své přátelé. A dokonce je uvidím ve slunném Kypru. Ale všichni doufáme, že se vrátíme zdraví a budeme připraveni na utkání FA Cupu proti Derby. Je to další z důležitých utkání", zakončil srbský obránce.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.