Edwin Van der Sar ke svému rekordu

Edwin Van der Sar doufá, že se Manchester United udrží na špici tabulky poté, co v dnešním zápase proti West Hamu udržel další čisté konto a vytvořil tak nový britský rekord.

Zkušený brankář udržel i v 13. utkání Premier League v řadě čisté konto a pomohl tak United k dnešnímu vítězství nad West Hamem 1:0. Van der Sar díky čistému kontu vytvořil nový britský rekord v neprůstřelnosti. Manchester se díky dnešnímu vítězství vrátil na první místo v tabulce. Van der Sar je samozřejmě rád, že se mu podařilo vytvořit nový rekord, ale zároveň doufá, že to pomůže Machesteru United k zisku titulu.

"Hodně to pro mne znamená a navíc vítězství 1:0 je také velmi důležité, jelikož jsme věděli, že Liverpool včera porazil Portsmouth. V posledních letech jsme proti West Hamu na jeho hřišti měli těžké utkání, takže je to pro nás skvělý výsledek, odjíždět s třemi body a čistým kontem. Každý má na tom ale velkou zásluhu. Samozřejmě, že uděláte pár zákroků, ale obránci jsou skvělí – jak brání, jak odvrací míče a každý se vrací. Je to týmový úspěch a je to fantastické. Jsem velmi potěšen, ale hlavní věc je ta, že jsme zpátky na špici a doufám, že se zde udržíme", řekl holandský brankář.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.