SAF po zápase

Sir Alex Ferguson prozradil své pocity po vítězství v Upton parku a pochválil brankáře Edwina van der Sara.

Manažer ze Skotska je velmi vděčný svému osmatřicetiletému svěřenci z Nizozemska, brankáři Edwinu van der Sarovi, který vychytal v dnešním zápase proti West Hamu United již třináctý zápas v řadě bez inkasované branky. Překonal tak britský rekord, který držel brankář Glasgow Rangers. Nicméně United dnes splnili svou roli favorita a díky krásnému solu kapitána Ryana Giggse se vrátili do čela tabulky Premier League poté, co se na prvním místě držel po včerejším zápase s Portsmouthem klub z Liverpoolu.

,, Obranná čtyřka byla plně koncentrovaná a soustředila se plně na svou práci. Jsou důrazní, nechybí jim odvaha, umí tvořit a rovněž jsou velice rychlí. Navíc když Vám ještě v brance stojí Van der Sar, tak to je fantazie," rozplýval se po utkání Ferguson.

,, Jsem spokojen s výkonem mých hráčů. Speciálně s Edwinovým, protože v jeho věku dosahuje nemožné věci. Ke všemu můžete vidět, že je hodně motivovaný tvořit rekordy. Dodává nám všem v Manchesteru něco extra. Letos jsme již několikrát zvítězili 1:0, ale jsou to důležitá vítězství. V minulé sezoně jsme poznali, že je to důležité. Cítili jsme, že dnes musíme na hřiště poslat zkušené hráče jako Paula Scholese či Ryana Giggse, protože West Hham hraje nyní velmi dobře. Museli jsme prokázat temperament," vykládá recept na úspěch Skot.

,, Navíc Carrick, Tevéz a Ferdinand hráli dnes proti svému bývalému klubu, což nám dodalo skvělou motivaci a i fanoušci se tím pádem k nám chovali jinak. Dnes jsme porazili velmi dobrý tým," zakončil kouč.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.