Policie Tevezovi zabavila auto

Policie zabavila útočníkovi Manchesteru United Carlosu Tevezovi jeho vůz Bentley v hodnotě 140,000 liber za to, že neměl platný britský řidičský průkaz.

Argentinského reprezentanta zastavila policie na ulici M60 blízko Stretfordu v Manchesteru v jeho bílém Bentley Continental GT Speed. Policie zjistila, že odstín skel na autě je příliš tmavý a porušuje tak předpisy. Policie dále zjistila, že 25letý Tevez nemá platný řidičský průkaz, aby mohl jezdit ve Velké Británii. Kromě toho, že mu policie zabavila auto, hrozí hráči United maximální trest ve výši 1,000 liber a odečtení šesti bodů.

"Krátce po 9:20 v pátek 6. února, policisté zastavili Bentley blízko ulice M60. Policisté si byli jistí, že odstín skel na autě je nezákonný. Proběhl test a bylo zjištěno, že skla jsou opravdu příliš tmavá. Řidič byl ihned požádán, aby poskytl svojí dokumentaci, při které bylo zjištěno, že nemá platný řidičský průkaz pro Velkou Británii a byl tak požádán, aby vystoupil z auta. Jeho auto bylo odtáhnuto na základě článku 165 zákona o silničním provozu", uvedl mluvčí manchesterské policie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.