Hráč měsíce Leden

Přicházíme k vám s novinkou, kterou je volba nejlepšího hráče United v jednotlivých měsících.

 

Dimitar Berbatov – Střílel góly jak na Old Trafford, tak i na venkovních stadionech. Trefil se jak proti Chelsea při výhře 3:0, tak i proti Boltonu v poslední minutě. Krásný gól pak střelil i proti West Bromwichi při vysoké výhře 5:0. V lednu konečně ukázal, kdo je Dimitar Berbatov.

Michael Carrick – Výborné výkony předvedl hlavně v zápasech proti Tottenhamu a Evertonu. Snažil se i zastoupit svého staršího kolegu Paula Scholese a předvedl pár skvělých a neočekávaných přihrávek, které většinou směřovali na Berbatova. Svojí aktivitou zařídil i penaltu proti Evertonu. Můj tip na hráče Ledna.

Ryan Giggs – Skvělý výkon předvedl hlavně proti Chelsea, kdy ho Sir Alex možná trochu překvapivě zařadil do středu zálohy, kde Giggs přesvědčil o tom, že i v jeho věku se nic z fotbalového újmu neztrácí. Zaslouženě byl poté vyhlášen mužem zápasu.

Edwin van der Sar – Nejenom, že prolomil Čechův rekord v Premier League, v počtu zápasů bez inkasovaného gólu, proti Evertonu prolomil anglický rekord! Opravdu si zaslouží své místo v historii.

Nemanja Vidic – Po zápase s Evertonem ho Sir Alex nazval: "bojovník". Vidič se také hodně podílel na rekordu v počtu čistých kont v řadě. Obrovsky pomohl k výhře nad Chelsea, Wiganem, Boltonem, Tottenhamem a skoroval proti West Bromwich Albionu.

BlueBoard.cz

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.