Jsem připraven vyhrát Ligu mistrů, říká Cristiano

Třiadvacetiletá superstar z „Divadla snů“ si rýpla na adresu Interu Milán, když prohlásila, že Mourinhovi svěřenci se s Champions League rozloučí již v osmifinále.

Hvězda United Cristiano Ronaldo se ujal role "motivátora", když se nechal slyšet, že jeho týmoví spoluhráči spolu s ním vyřadí italského giganta již v osmifinále nejprestižnější evropské klubové soutěže. Tento souboj dvou předních evropských klubů slibuje všem fanouškům skvělou podívanou. Nicméně Ronaldo již v minulé sezoně pocítil, jaké to je zvednout pohár pro nejlepší klub Evropy nad hlavu. Však si to také jistě zcela zasloužil, nebotˇ právě jeho výkony a branky pomohly Manchesteru slavit úspěch.

Inter ale nebude pro svěřence skotského mága Fergusona lehkým soustem, i Mourinho si podle svých vlastních slov přeje, aby se mu podařilo vyřadit bývalého protivníka z dob, kdy ještě vládl na Stamford Bridge. Avšak Mourinhův krajan Ronaldo trvá na tom, že horkokrevného kouče ve vzájemné bitvě uklidní a zlomí jeho tým.

,, Zápas s Interem nás prověří po všech stránkách. Budeme muset vynaložit maximum," načal Cristiano pro Inside United. ,, Vždy jsem snil vyhrát Ligu mistrů. Když se mi to v minulé sezoně podařilo, byl jsem doslova jako malé dítě, je to skvělý pocit," říká.

,, Určitě na to máme to zopakovat, protože na Old Trafford je nyní skvělý tým se skvělými fotbalisty," pokračoval nejlepší hráč světa za rok 2008. Nicméně Mourinho dokáže vždy soupeře popíchnout, zvláště když se jedná o velký zápas, ostrými řečmi. Obě střetnutí jsou již nyní beznadějně vyprodaná, takže plné stánky očekáváme jak v Itálii, tak na Britských ostrovech.  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.