Ronaldo: Pískejte na mě a znova dám 42 gólů

Hvězda United Cristiano Ronaldo vzkázal fanouškům protivníků, že jejich pískání a hučení mu pomáhá soustředit se na zopakování výkonů z minulé sezóny.

Manažer United Sir Alex Ferguson si často stěžoval, že Cristiano je neprávem terčem pro jinými týmy. Nicméně Cristianovi to myslím nikdy nedělalo problémy. Ferguson také hovořil o chování fanoušku k Ronaldovi, kdy každý jeho dotek s míčem doprovázelo bučení a pískání. Ale Ronaldo se jeví, že mu tato situace nedělá moc problém.

 

„ Už jsem si zvykl na pískot a bučení fanoušků, když se to tak v nějakém zápase nestane, říkám si, proč nepískají. Je to součástí fotbalu. Možná si myslí, že když na mě budou pískat, tak se nebudu moci plně soustředit. Ale to se nestane, já to mám totiž rád,“ řekl pro Sun.

 

Cristiano nasázel v minulé sezóně 42 gólu, což pomohlo Reds k zisku Premier League a Champions League, tyto úspěchy mu určitě také pomohly k získání Zlatého míče a k ocenění FIFA World Player of the Year.

 

Tuto sezónu ho brzdilo zranění po kterém přišla kolísavá forma, ale i přesto dokázal doposud vsítit 14 gólu a týmu pomohl 11 asistencemi. „ Každý rok jsem se zlepšoval a poslední sezóna byla moje nejlepší. Tuto sezónu chci být stejně dobrý jako tu minulou nebo ještě lepší. Vím, že to bude těžké, ale myslím že je to možné,“ zakončil Cris.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.