Dimitar Berbatov: Porazíme kohokoliv

Dimitar Berbatov varuje Liverpool, aby zapomněl na titul, jelikož Manchester United se cítí neporazitelný.

Bulharský útočník uvádí, že díky tomu, že Manchester vyhrál Ligy Mistrů i MS fotbalových klubů, se tento anglický tým cítí, že mohou porazit kohokoliv. Liverpool zavítá na Old Trafford 14. března a toto utkání dost napoví o tom, kdo se nakonec bude radovat ze zisku titulu.

"Když před zápasem stojíte v tunelu a slyšíte, jak hlasatel říká: Prosím, přivítejte šampióny Anglie, šampióny Evropy a šampióny světa, jednoduše věříte, že na cestě za titulem jste připraveni porazit kohokoliv. Vždycky, když vyběhnu na Old Trafford, dostanu husí kůži. Je to ohromný pocit", řekl Berbatov.

Liverpool se po vítězství nad Chelsea posunul na druhé místo za Manchester United, na kterého ztrácí už jenom dva body, ale hráči Red Devils mají ještě jedno utkání k dobru. Podle Berbatova ale není šance, že by tým z Anfield Road Manchester v tabulce přeskočil, jelikož svěřenci Sira Alexe Fergusona mají nejlepší tým na světě.

"Všichni jsme odlišní hráči, nejsme jenom útočníci. Máme hodně odlišných kvalit, ale když se to poskládá dohromady, udělá to velmi silný tým. To je klíč k úspěchu manažera a Manchesteru United. Postavil silný tým z mnoha různých talentů, to je jedna z našich největších předností. Můžete mít spoustu skvělých hráčů, ale nemusíte mít tým. Tady máme vše", dodal zkušený útočník.

Berbatov se v poslední době rozehrál ke skvělým výkonům, když v posledních osmi utkáních nastřílel pět branek. Celkově na Old Trafford už nastřílel 11 branek, ale podle hráče od něj můžeme čekat ještě víc.

"Myslím, že mohu říct, že jsem doposud spokojený, ale i když jde všechno dobře, říkám si sám sobě, že potřebuji dělat víc. Jsem perfekcionista, mám vysoké nároky. Všechno co dělám, tak chci, aby bylo dokonalé. Chci hrát svojí úlohu v týmu a pomoct Manchesteru United vyhrát trofeje tím, že budu střílet branky, nahrávat a hrát dobrý fotbal. Někdy mě více potěší nahrávka než vstřelená branka", zakončil bývalý hráč Tottenhamu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.