Carrick spokojen s třemi body

Michael Carrick se vyjádřil k včerejšímu zápasu poté, co byl pochválen za svůj výkon od kouče Fergusona.

    The Red Devils vyhráli nad svěřenci Davida Moyese zásluhou proměněné penalty z kopačky Cristiana Ronalda, nicméně penaltu zařídil jiný borec, a to mozek hry United a bývalý hráč Tottenhamu Hotspur Michael Carrick.

,, První půlhodinku jsme předváděli dobrý fotbal, ale poté nám začal Everton dělat potíže. Navíc Toffes v posledních zápasech ukazovali, že mohou odehrát s kýmkoli vyrovnaný zápas, takže za vítězství jsme všichni rádi," těší záložníka. ,, Ne vždy hrajete zápas, kdy se Vám vše daří a předvádíte líbivý fotbal pro fanoušky, takže i vítězství 1:0 je velmi dobré, důležité hlavně jsou tři body. K tomu všemu jsme opět neinkasovali branku, což o něčem svědčí a poukazuje to na fakt, že jsme solidní tým," myslí si.

,, Samozřejmě jsme v zápase měli více šancí na vstřelení dalších branek, ale bohužel jsme to neproměnili, i když to tam spadnout asi mělo, protože to byly tutovky," kárá své spoluhráče Carrick byl ve včerejším utkání dvakát nedovoleně skolen v pokutovém území soupeře, ale zatímco v prvním případě rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu, v tom druhém souboji zůstala jeho píštˇalka němá.

,, Ten první zákrok, to byla čistá penalta, bez debat. Arteta mi tam přišlápl kotník a já už jsem vůbec nemohl zabránit pádu na zem. Nemyslím si, že by proti tomu neměl mít Everton nějaké argumenty. A v tom druhém případě to byla penalta také, nebotˇ mi Lescott přímo skluzem podrazil nohy, bylo to nedovolené. Ale rozhodčí pískal tak, jak pískal, proti tomu nikdo nic nezmůže. Ale ani mě to nějak neštve," přiznal Michael.

Středopolař byl spokojen se třemi body a rovněž je rád, že může být součástí týmu, který již 12 utkání nepocítil, jaké je to rozehrávat od středového kruhu po inkasované brance. ,, Ukazuje to, že jsme dobrý tým a máme charakter, všichni držíme pohromadě i přestože se nedaří. Jsme na sebe pyšní," dodal anglický reprezentant.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.