Patrice Evra ani Nani hrát nebudou

Patrice Evra, Luis Nani ani Wayne Rooney nenastoupí do zítřejšího utkání proti Evertonu, ale Sir Alex Ferguson doufá, že Nemanja Vidic se zotaví z drobného zranění, které utrpěl na tréninku.

Francouzský obránce Patrice Evra zmeškal posledních pět utkání Manchesteru United poté, co se zranil v utkání proti Chelsea, ale všichni doufali, že obránce už bude připraven na sobotní utkání proti Evertonu. Bohužel tomu tak není. Kvůli zranění budou v zítřejším utkání chybět i Luis Nani (tříslo) a Wayne Rooney (stehno). Všichni hráči by už ale měli nastoupit k dalšímu ligovému utkání proti West Hamu, které je na programu 8. února.

"Nani a Evra už trénují s prvním týmem. Wayne se k nim přidá v pondělí", řekl Fergie.

Otazník visí ale i nad startem obránce Nemanji Vidice.

"Nemanja utrpěl lehčí zranění na úterním tréninku, ale snad bude v pořádku. V pátek sice netrénoval, ale doufáme, že bude OK", dodal Ferguson.

K dispozici už je ale i brazilský obránce Fabio, který zmeškal poslední utkání proti West Bromwichi kvůli zranění. Mladý obránce zaujal svým výkonem v zápase FA Cupu proti Tottenhamu a příležitost by mohl dostat i v zítřejším utkání proti Evertonu. Další dobrou zprávou pro United je ta, že druhá operace Owena Hargreavese dopadla velmi úspěšně a hráč tak bude připraven na novou sezónu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.