Tevéz zvažuje odchod z Manchesteru

Argentinský internacionál prý uvažuje o skutečnosti, že by mohl z Old Trafford odejít již toto léto.

Carlos Tevéz začal vážně uvažovat o svém dalším působení pod taktovkou skotského mága Fergusona, jenž mu v poslední době moc prostoru na hřišti nedává, což je pochopitelně dáno příchodem bulharského ostrostřelce Dimitara Berbatova. Čtyřiadvacetiletý jizvatý útočník, který přišel k Rudým dˇáblům v létě roku 2007, se tak tedy rozhodne, co bude dál, nebotˇ již několikrát dal jasně najevo, že v kádru United není spokojený.

Šéf Manchesteru, David Gill, musel před Vánoci vyplatit za maličkého dravce 22 milionů liber, takže jasně vzkázal hráči s číslem 32 na dresu, že by to měl brát v potaz. Ačkoli Tevéz přes svou nelibost odehrál v letošním ročníku již 22 utkání, mimochodem stejně jako Berbatov, tak k většině z nich nastoupil v  rámci anglických pohárů.

Nespokojenost bývalého hráče West Hamu United tedy využívají jiné špičkové evropské týmy, jakými jsou Real Madrid nebo italský mistr Inter Milán. Jistěže veliký zájem o tohoto vlasatého strikera byl zaregistrován i ze strany Manchesteru City, jehož trenér Mark Hughes nedávno vyjádřil ke Carlosi obdiv a rád by ho na Eastlans uvítal.

 

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.