Rio: Veteráni ještě týmu pomůžou

Stoper Manchesteru United počítá, že staří mazáci v kádru Sira Alexe ještě budou potřební týmu v boji o titul.

V ohledu na počet získaných titulů v rámci Premier League není ani jeden z účastníků této věhlasné soutěže lepší než United. Ti od roku 1992 potěžkali pohár celkem 10-krát, na druhém místě se s velkým odstupem drží londýnský Arsenal s třemi triumfy.

Nejjasnější slávu United si na vlastní kůži ze současného kádru zažili středopolař Paul Scholes a obránce Gary Neville – oba jsou v Manchesteru asi 15 let. Samozřejmě, že jasně a bezkonkurenčně největší postavou je nyní Ryan Giggs, který si potěžkal každý pohár, jaký se kdy podařilo Siru Alexi Fergusonovi získat.

A třicetiletý současný vůdce z "Divadla snů", vytáhlý obránce Rio Ferdinand, věří, že právě tito zkušení veteráni ještě budou mít v konečném účtování pro United nezaplatitelnou hodnotu. ,, Je to o hodně jednodušší, pokud máte ve svém týmu zkušené hráče, jenž již předtím několik sezon hráli o titul a vyhráli jej. My máme Giggse, Scholese a Nevilla," libuje si kapitán.

,, Můžeme je kdykoli využít, možná že právě toto je ten hlavní faktor, kterým se lišíme od ostatních týmů – nikdo ve svém týmu nemá tak zkušené hráče, jako my," myslí si anglický reprezentant.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.